Hakkımızda Uniform Mühendislik Kuruluş

Uniform Mühendislik; 1996 Yılında Ahmet Öztürk tarafından zemin etüdleri, su sondajı inşaat ve taahhüt alanında hizmet vermek üzere Karabük ‘de kurulmuştur.

Kurulduğu yıldan beri sürdüre gelmekte olduğu su sondajı mesleğindeki tecrübesini kurumsallaşarak jeoloji mühendisliği, dalgıç pompa, karotlu sondajlar, temel sondajlar,zemin etütleri ve jeotermal sondajlar ile faaliyetlerini sürdürmüş ve kendini geliştirmiştir.

Uniform Mühendislik; tamamen kendi makine ve ekipmanlarıyla, karotlu sondajlarda 750m, su sondajlarında 500 metre derinlik kapasitesine ulaşmıştır.

Uniform Mühendislik; günümüze kadar İller Bankası, DSİ,Köy Hizmetleri,İl Özel İdareleri,Karayolları ve Belediyeler gibi bir çok kamu kurum ve kuruluşlarına yüklenici veya alt yüklenici olarak hizmet vermiştir.Ayrıca özel sektörde proje,üst yapı ve alt yapı firmaları ile sanayi kuruluşlarına jeoloji mühendisliği hizmetleri sunulmuştur.

Uniform Mühendislik; kuruluşundan bugüne kadar hizmet verdiği her kurum ve kişiyi referans olarak gösterebilmenin gururu ve sorumluluğu ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Felsefemiz

Tanımlanan işlerin, tanımlanan süreler içinde ve en efektif bedellerle yapılmasını ön gören bir anlayış ile hizmet vermektedir.

Ana İlkelerimiz

Temel mühendisliğinde zemin problemlerinin çözümü, uygulama ve projelendirilmesi çalışmalarını sürdürmek, jeotermal sahaları ve maden sahalarının ön araştırmalarının yapılması, yer altı suyu ve maden suyu arama çalışmaları doğrultusunda yapılan sondaj çalışmaları konusunda teknolojik gelişmeler ile paralel hareket ederek ülkemize kaliteli mühendislik hizmeti, üstün sorumluluk anlayışı ile hizmet vermektedir.

Kalite Politikamız

* Hizmetlerimiz ile müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak, * Yüksek motivasyon ve başarı azmine sahip çalışanlarımız ile sürekli gelişmemize herkesin katılımını sağlamak, * Sürekli eğitim yolu ile çalışanlarımızın bireysel katkılarını artırmak, * Çevre ve topluma karşı sorumluluk bilinciyle teknoloji ve kalite açısından sektöründe lider bir kuruş olmak.